İTOB OSB Ekrem Demirtaş Caddesi No:28 Menderes / İZMİR
+90 232 799 03 47

Kalite Belgeleri

ISO 9001: 2008


MGM kalite sistemi CSQ (IMQ) tarafından ISO9001: 2008 standardına göresertifikalandırılmıştır. MGM kalite belgesini indirmek için
buraya tıklayın.


ABD ve Kanada'da Verimlilik Kuralları

Talep durumunda, SMX motorlar, AC 3 fazlı, tamamen kapalı fan soğutmalımotorlar ve frenli motorlardan oluşan BAX ve BMX serileri, Amerikan ve Kanadaverimlilik yönetmeliklerine uygun olarak tedarik edilebilir. Bu motorlar,Amerika Enerji Bakanlığı (CC 051 A) tarafından yayımlanan MGM "SertifikaUyumluluk Numarası" ve CSA'daki "cCSAus Energy Verified"markasını plakada göstermektedir. Bu sertifikasyona sahip motorlara ihtiyaçduyulduğunda, sipariş anında belirtilmesi gerekmektedir. Daha fazla bilgi içinlütfen MGM Elektrik Motorları ile iletişime geçin.


Rusya için EAC bildirgesi

İndirmek için aşağıdaki linklere tıklayınız:
EAC BİLDİRİMİ
SERTİFİKA


BS OHSAS 18001


İşsağlığı ve güvenliği yönetim sistemi, BS OHSAS 18001 sertifikasını indirmekiçin buraya tıklayınız.


cCSAusSertifikası

Talepüzerine, MGM motorlarına UL 1004 "Elektrik motorları" ve CSA C 22.2No. 100 "Motorlar ve jeneratörler" gereksinimlerine uygun olarakKuzey Amerika pazarına yönelik olarak cCSAus onayı verilebilir. Onaylananmotorlar etiketi üzerinde işaretli olarak gösterilir. MGM cCSAus sertifikasınıindirmek için seriyi seçiniz:
- BA-BM-SM serisi
- BAX-BAHX-BMX-SMX serisi


CCCSertifikasyonu

İsteğe bağlı olarak, MGM motorları, Çin'de motor dağıtımı için zorunlu belgeolan CCC sertifikası ile verilebilir. Sertifikalı motorlar, isim plakasında CCCişaretini gösterir. Bu sertifikasyona sahip motorlara ihtiyaç duyulduğunda,"CCC sertifikalı motorlar" şeklinde siparişte belirtilmesigereklidir.

CCC kalite belgesini indirmek için buraya tıklayın.
ÇİN ENERJİ ETİKETİ


Talep üzerine, SMX motorları, Çin Verimlilik Kurallarına uyumlarınıbelgelendirmek için China Energy etiketi ile sunulmaktadır. Bu motorlar IE3verim sınıfıdır.

MGM Elektrik Motorları’nın laboratuvar testlerinin CSA tarafından yeterliliği


CSA Sertifikası'nı indirmek için "
Üreticinin Test Belgesi" veya"Enerji VerimliliğiDoğrulaması" na tıklayın.